Проект DO like OLYMPIANS завітав до Дружківської школи
17 Січня 2020 Поділитися
Проект DO like OLYMPIANS завітав до Дружківської школи

В Дружківській загально-освітній школі № 17 відбулось свято здоров’я та спорту в рамках Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету «DO like OLYMPIANS».

До першокласників завітали провідні легкоатлети Донеччини -  Вікторія Калюжна та Єгор Жуков, які є майстрами спорту України, неодноразовими чемпіонами України та бронзовими призерами Кубку Європи.

У програмі свята була проведена весела розминка, під час якої 30 школярі із захопленням повторювали вправи за чемпіонами. До організації заходу активно долучились інструктори-методисти Школи вищої спортивної майстерності, які провели захоплюючі естафети та змагання для дітей.

Позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України отримав кожен учасник проекту. Але на цьому свято для дітей не скінчилось, адже регіональним Відділенням НОК України був оголошений конкурс на кращу розмальовку «Олімпійські талісмани» і самі гарні будуть відзначені спеціальними призами.

Основною метою заходу стало сприяння здоровому та активному способу життя, пропаганда олімпійських видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та юнацтва.

Медіа