Двоборець Андрій Пилипчук: «Виступом задоволений, але треба працювати й надалі над вдосконаленням своєї роботи»
18 Січня 2020 Поділитися
Двоборець Андрій Пилипчук: «Виступом задоволений, але треба працювати й надалі над вдосконаленням своєї роботи»

На ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні-2020 відбулися змагання з лижного двоборства, які поєднують в собі стрибки з трампліну та гонку.

В цьому виді спорту українська заявка нараховувала два спортсмена: Андрія Пилипчука та Валентина Ящука.

Після фінішу Андрій Пилипчук, який посів 21 місце й покращив у стрибку свої тренувальні показники, прокоментував свій виступ пресслужбі Національного олімпійського комітету України.

«Перед гонкою сумнівався, що мені вистачить сил, але склалося навпаки. Зі старту відчув сили в ногах й зрозумів, що їх вистачить на усі шість кілометрів траси. Згодом зрозумів, що важко рукам. Вони стали «дерев'яними». В такій гонці лише бігом неможливо досягти результату, треба працювати й руками. Однак гонка мені сподобалася. Я задоволений», - сказав спортсмен.

Він відзначив: «Юнацькі Олімпійські ігри – це перший серйозний старт в моїй кар'єрі, тому дуже хотів показати результат. Я виважено налаштовувався на Лозанну-2020: не хвилювався, намагався взагалі не думати про змагання, щоб не накрутити собі в голові зайвих думок. Тож, сьогодні, виходив на старт спокійно. Я просто хотів зробити свою роботу й показати хороший результат. Не все вийшло, але будемо працювати й надалі, вдосконалювати свої стрибки й біг».

Медіа