Від Вальді до Йодлі - олімпійські талісмани як подобаються тернопільським дітлахам
20 Січня 2020 Поділитися
Від Вальді до Йодлі - олімпійські талісмани як подобаються тернопільським дітлахам

З ініціативи Тернопільського обласного осередку НОК України та регіонального відділення олімпійської академії України відбулось знайомство з олімпійськими талісманами першокласників загальноосвітнього навчального закладу №16 м. Тернополя.

Чудові розмальовки та наліпки, підготовлені творчим колективом Міжнародного центру олімпійських досліджень та освіти, дали можливість познайомити дітей з олімпійськими талісманами у цікавій невимушеній творчій обстановці.

Першачки з цікавістю слухали, що талісман для кожних Ігор Олімпіади обирається країною-господаркою на власний розсуд. Зазвичай талісманом обирають якусь тварину чи інше стилізоване зображення, котре асоціюється в уявленні більшості людей з країною Ігор.

Як би там не було, але першим офіційним талісманом визнана такса Вальді, яка була обрана з нагоди Олімпійських ігор 1972 року в Мюнхені. Вальді вибрали талісманом ігор за те, що, цій тваринці притаманні якості справжнього спортсмена: стійкість, завзятість і спритність.

Першим талісманом в історії зимових Олімпійських ігор був Шусс – спортсмен який готується до стрибка на лижах з трампілну.

Талісманом третіх зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020, де Тернопільсщина представлена шістьма юними спортсменами, стало гібридне звірятко Йодлі. Привітний та спортивний Йодлі символізує усе різноманіття учасників зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020.

 

Медіа