Кіровоградщина підтримує українську збірну в олімпійській Лозанні
20 Січня 2020 Поділитися
Кіровоградщина підтримує українську збірну в олімпійській Лозанні

З метою підтримки українських спортсменів, які в Лозанні змагаються за медалі ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, відділенням НОК України в Кіровоградській області спільно зі спортивними організаціями та закладами міста Кропивницького організовано низку урочистих заходів і спортивних змагань серед юнаків та дівчат.

Так, у КДЮСШ № 3 проведено відкриті міські змагання з тенісу настільного, в яких взяли участь 45 юних тенісистів. Серед юнаків перемогу святкував Олександр Солонченко, а серед дівчат золоту нагороду завоювала Марія Мішуровська.

В обласній науковій бібліотеці ім.. Д.І. Чижевського відбулися міські змагання з шахів серед дітей, під час яких було урочисто піднято Олімпійський прапор.

На велобазі КДЮСШ № 1 проведено комплексні змагання із загальної фізичної підготовки, що зібрали 60 шанувальників велоспорту, які представляли КДЮСШ № 1 обласного центр, велокоманду «Рос-Агро» с. Мошорине та ДЮСШ «Колос» с. Соколівське. Під час урочистої церемонії рівняння на Олімпійський прапор учасників заходу привітали головний спеціаліст обласного відділення НОК Микола Аношкін та директор КДЮСШ № 1 Юрій Жовтенко. Вони розповіли юним спортсменам про історію виникнення і проведення Олімпійських ігор та про відомих кіровоградських спортсменів-олімпійців. Юнаки і дівчата змагалися в легкоатлетичному кросі, стрибках у довжину, присіданні зі штангою та гімнастичних вправах. За сумою набраних балів у всіх видах змагань переможцями у своїх вікових категоріях стали: Євген Шпартов, Андрій Назін, Анастасія Терещенко, Максим Назаренко.

Переможці та призери всіх вищезазначених змагань нагороджені дипломами, медалями та спортивними сувенірами від організаторів, а також отримали літературу на олімпійську тематику.

Всі заходи організовані та проведені в тісній співпраці відділення НОК України в Кіровоградській області, управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, управління молоді та спорту Міської ради м. Кропивницького, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
   

   

Медіа