У Білій Церкві відбувся традиційний турнір з художньої гімнастики «Олімпійська сніжинка»
20 Січня 2020 Поділитися
У Білій Церкві відбувся традиційний турнір з художньої гімнастики «Олімпійська сніжинка»

Традиційно на протязі трьох років в Білоцерківській дитячо-юнацькій спортивній школі «Юність» проходять змагання з художньої гімнастики «Олімпійська сніжинка» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

Майже двісті юних гімнасток виборювали нагороди  в 24 категоріях. Цьогорічні змагання  зібрали кращих юних грацій з «Школи Дерюгіних» та «Фенікс» міста Києва,  Броварів, Фастова, Яготина, «Спартак» та  ДЮСШ «Юність» міста Біла Церква , а також гостей змагань – команди  з Південної Кореї.

Слід віжзначити, гімнастки з Південної Кореї брали участь в змаганнях відповідно програми «Спорт без кордонів»  відділення НОК України в Київській області.

Під час урочистого відкриття учасників змагань вітали заступник голови відділення НОК України в Київській області, директор ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко, заступник начальника управління з питань молоді та спорту,  начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько.

Показовий виступ продемонстрували артисти цирку (повітряні гімнасти на ремнях), багаторазові переможці та призери Всеукраїнських та міжнародних змагань, майстри спорту України зі спортивної гімнастики - Олег Шакіров та Ілля Зубов.

Урочистості завершив традиційний  «дощ з повітряних кульок».

Медіа