У Львові відбулися міжнародні змагання зі стрибків у висоту ХХІ Меморіал Дем'янюка
20 Січня 2020 Поділитися
У Львові відбулися міжнародні змагання зі стрибків у висоту ХХІ Меморіал Дем'янюка

У Львові завершилися змагання зі стрибків у висоту пам’яті Олексія Дем’янюка, що проходили за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Одразу ж варто зазначити, що цього року було побито не лише рекорд змагань, а й встановлено рекорд України та світовий рекорд U20 зі стрибків у висоту. Все це стало під силу віцечемпіонці світу Ярославі Магучіх.

Після боротьби зі срібною медалісткою Юлією Чумаченко та власними показниками, Ярослава так прокоментувала свій успіх: «У Львові дуже хороші глядачі. Мены сподобалась прогулянка містом і дуже гарно стрибалось. 2,01 - мій особистий рекорд у приміщеннях. Зимовий сезон я розпочала тут, а наступний старт - у Коттбусі, 29 січня. Змагатимемося і показуватимемо високі результати».

Серед  чоловіків найвище стрибнув Олег Дорощук - його показник 221 см. З-поміж найкращих учасників Гран-прі був і львів'янин Вадим Кравчук, котрому підкорилась висота 220 см.

Турнір пройшов у піднесеній атмосфері, глядачі палко підтримували кожного спортсмена, а довершила вечір церемонія нагородження, на котрій призерам були вручені подарунки від відділення НОК України у Львівській області.

Медіа