У Харкові відбулось засідання Асамлеї регіонального відділення НОК
18 Січня 2020 Поділитися
У Харкові відбулось засідання Асамлеї регіонального відділення НОК

Днями відбулось засідання Асамблеї відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області.

За дорученням Виконкому голова відділення Віктор Христоєв проінформував членів відділення та запрошених про підсумки діяльності за минулий рік та окреслив напрямки роботи на Олімпійський 2020 рік,  шляхи вирішення нових перспективних питань та викликів як на сьогодення та найближщу перспективу щодо втілення ідей олімпізму.

Про роботу ревізійної комісії проінформував перший заступник голови Анатолій Аркуша.

У зв’язку з затвердженням начальником управління у справах молоді та спорту ХОДА Юлії Подзолкової, члени відділення звільнили її від виконання обов’язків Відповідального секретаря та обрали на дану посаду майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики ,учасника Ігор Олімпіади Олександру Рижкову. Також до складу членів відділення включено майстра спорту України міжнародного класу, учасника Ігор Олімпіади Оксану Кайдаш та Заслуженого майстра спорту з кікбоксінгу ,чемпіона світу Віталія Єрьоменка.

Головним пріоритетом в роботі члени Відділення визначили реалізацію завдань та рішень які було прийнято на ХХХI Генеральній Асамблеї НОК України та під час візиту й перебування 13 грудня очільника НОК України Сергія Бубки в Харківській області .

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення, які затвердили учасники зібрання.

У  роботі Асамблеї взяли  участь: Олмпійські чемпіони Людмила Джигалова та Віктор Рубан, учасники Ігор Олімпіади: Оксана Кайдаш ,Олександра Рижкова,Олена Ковтун, Сергій Приз, Олександр Чернонос, Віталій Кириленко, Катерина Сердюк, Вікторія Коваль.

Медіа