З Юнацьких Олімпійських ігор повернулися представники санного спорту та скелетону
21 Січня 2020 Поділитися
З Юнацьких Олімпійських ігор повернулися представники санного спорту та скелетону

Сьогодні до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» прибули українські команди з санного спорту та скелетону, які завершили свої виступи на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, що тривають в Лозанні (Швейцарія).

Спортсменів тепло привітали з поверненням представники НОК України, спортивних федерацій, рідні, близькі та друзі.

Нагадаємо, на снігових аренах Санкт-Моріца нашим співвітчизникам вдалося показати гарні результати у своїх видах спорту. Так, в одиночних заїздах саночників високе 5 місце посіла Юліанна Туницька. Окрім того, в командних змаганнях тернополянка разом з Олегом-Романом Пилипівом, Богданом Бабурою та Вадимом Микиєвичем стала шостою.

«Стати учасником Юнацьких Олімпійських ігор – величезний досвід. Так не все вдалося, як нам хотілося, але маємо незабутні враження та багато нових друзів», - поділилися спортсмени.

Слід відзначити, що цьогорічні Ігри в Лозанні стали першим масштабним спортивним форумом для українських скелетоністів.

«Я щаслива, що вдалося відібратися на ці Ігри. І перебуваючи вже тут, намагалася докладати зусиль по-максимуму. Звісно важко конкурувати з більш досвідченими спортсменками, зважаючи, що я в цьому спорті менше півроку, але, думаю, для дебюту - це доволі непоганий результат. Буду тренуватися наполегливо далі», -  розповіла Лансія Дмитрієва.

Медіа