Орест Коваленко здобуває для України «бронзу» ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор
22 Січня 2020 Поділитися
Орест Коваленко здобуває для України  «бронзу» ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор

Українець Орест Коваленко поставив «бронзову» крапку у виступах Олімпійської збірної України на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, що сьогодні завершуються в швейцарській Лозанні.

У змаганнях наш юний співвітчизник вписав сторінку в історію українського фристайлу у дисципліні «біг-ейр», замкнувши  трійку лідерів. На шляху до нагороди вже в кваліфікації рівнянин зарекомендував себе як гідний супротивник, підтвердивши реноме трьома чудовими стрибками у фіналі, які у підсумку отримали 179, 5 балів.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав нашого фристайліста, його тренерів Станіслава Кравчука, Галину Досову та Юрія Досова, федерацію лижного спорту України на чолі з Ігорем Мітюковим, а також відділення НОК України у Рівненській області на чолі з Миколою Петренчуком, з чудовим виступом та високою нагородою, побажавши й надалі впевнено крокувати до нових олімпійських перемог.

Таким чином, українці мають 4 нагороди в Лозанні-2020. Разом із «бронзою» Ореста у нашої команди «золото» Володимира Трошкіна та «срібло» Дениса Паська в змаганнях змішаних команд з хокею 3Х3 серед юнаків, та «бронза» в змаганнях інтернаціональних команд з  фігурного катання, яку здобули українська пара Софія Нестерова та Артем Даренський (парне катання).

Медіа