Фристайліст Орест Коваленко: «Щасливий здійснити свою мрію»
22 Січня 2020 Поділитися
Фристайліст Орест Коваленко: «Щасливий здійснити свою мрію»

Наш новоспечений бронзовий призер ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020 з фристайлу Орест Коваленко одразу після фінішу прокоментував пресслужбі Національного олімпійського комітету України свій блискучий виступ.

Відзначимо, в Лозанні-2020 Орест не лише став автором фантастичного олімпійського дебюту українського біг-ейру, а й приніс рідній країні історичну медаль Юнацьких ігор. Його «бронза» - четверта медаль для України в Лозанні, а це є рекордною кількістю нагород для українців на Юнацьких Олімпійських іграх.

«Чесно кажучи, я зараз дуже схвильований, але водночас неймовірно щасливий. Потрапити на олімпійський п'єдестал було моєю мрією. Так, це поки Юнацькі ігри, але все одно цей здобуток має для мене велике значення», - сказав Коваленко.

«Сьогодні мені вдалося зробити все так, як ми планували з тренером: розпочати стрибки з найменшої складності, а найскладніший стрибок приберегти на фінал. Й що найголовніше, мені вдалося вдало виконати найважливіший з них. Мені дуже допомогли слова мого тренера Станіслава Кравчука. Він сказав: «Просто роби це для себе і насолоджуйся виступом». Я так і зробив», - додав наш талановитий фристайліст.

Він також розказав про ще один цікавий факт: «11 січня в мене було день народження. Тато сказав в той день, щоб на Юнацьких Олімпійських іграх я повинен зробити собі гарний подарунок. Так і вийшло. Хочу подякувати усім своїм рідним, тренерам, докторам, друзям та всім, хто мене підтримував».

Медіа