Зимові Юнацькі Олімпійські ігри в Лозанні-2020 завершено
22 Січня 2020 Поділитися
Зимові Юнацькі Олімпійські ігри в Лозанні-2020 завершено

Сьогодні в центрі Олімпійської столиці на площі Medal Plaza, на якій зібралися учасники найпрестижнішого молодіжного форуму Планети, відбулася урочиста церемонія закриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

У заході взяв участь президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах, член Виконкому МОК, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та інші поважні гості.

Традиційно церемонія розпочалася з привітання та слів подяки волонтерам, спортсменам, тренерам й ознаменувалася парадом прапороносців. Почесну місію пронести стяг України було довірено новоспеченому бронзовому призеру ЮОІ-2020 з фристайлу Оресту Коваленку.

Також відбулося спускання олімпійського прапора, після якого апофеозом урочистої церемонії закриття стала передача своєрідної естафети – від Лозанни-2020 до корейської провінції Канвондо-2024.

Завершився захід концертом відомого співака і композитора Бастіана Бейкера.

Нагадаємо, в Лозанні-2020 наші юні олімпійці переписали історію виступів українців на Юнацьких Олімпійських іграх. Україна виборола 4 медалі, серед яких «золото» хокейста у турнірі 3х3 Володимира Трошкіна, «срібло» його колеги по виду спорту Дениса Паська та дві «бронзи» фігуристів Софії Нестерової й Артема Даренського та фристайліста Ореста Коваленка. Ця кількість нагород стала рекордною для українців за часи участі в ЮОІ.

Медіа