DO like OLYMPIANS з юними легкоатлетами Дружківки
29 Січня 2020 Поділитися
DO like OLYMPIANS з юними легкоатлетами Дружківки

Днями Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України «DO like OLYMPIANS» вкотре завітав до Дружківки.

До вихованців місцевої ДЮСШ, на початку першості відділення легкої атлетики, завітали провідні спортсмени Донеччини – Єгор Жуков та Вікторія Калюжна, які є майстрами спорту України з легкої атлетики, а також директор ШВСМ, член виконкому відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова та ін.

Тренер Юрій Кузьменко познайомив своїх вихованців із досягненнями провідних спортсменів. Вікторія Калюжна та Єгор Жуков - неодноразові чемпіони України, бронзові призери Кубку Європи 2017 року. У 2019 році Вікторія у Кракові пробігла свій перший марафон і виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Перед початком змагань Вікторія Калюжна та Єгор Жуков провели з юними спортсменами розминку, а потім уважно спостерігали за ходом змагань, давали слушні поради та виступили в ролі суддів.

На завершення спортивного свята всі його учасники отримали подарунки від НОК України, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших олімпійських звершень.

Медіа