У Білій церкві розіграли «Кубок Водолія»
28 Січня 2020 Поділитися
У  Білій церкві розіграли «Кубок Водолія»

На базі Білоцерківської спортшколи «Юність» відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з волейболу «Кубок Водолія» серед дівчат 2007року народження. Турнір проходив за підтримки відділення Національного Олімпійського Комітету України в Київській області.

Нагороди виборювали представниці  8 команд: ДЮСШ м. Бориспіль,   ДЮСШ м. Буча,  ДЮСШ № 5 м. Київ, ДЮСШ м.Канів-1, ДЮСШ м.Канів-2, ДЮСШ м. Ірпінь,  ДЮСШ «Локомотив» м. Фастів, КЗ БМР ДЮСШ «Юність» м.Біла Церква.

Змагання стартували з відбіркових ігор у двох підгрупах, а далі відбулися стикові ігри.

В боротьбі за  І –ІІ місце зустрічалися команди - КЗ БМР ДЮСШ «Юність» та ДЮСШ м.Канів-1. На жаль господарі змагань поступилися в гострій боротьбі команді ДЮСШ м.Канів-1. Третіми стали юні волейболістки ДЮСШ № 5 м. Київа.

Переможці та призери отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки від відділення НОК України в Київській області. Всі команди та їх тренери отримали сувеніри та призи на згадку про чемпіонат. Заступник голови відділення НОК України в Київській області Володимир Корнієнко вручив подяку за розвиток Олімпійського руху на Київщині головному судді змагань Олександру Бочарову.