Харківський спортивний коледж тепло зустрів учасницю ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні Тетяну Зарванську
29 Січня 2020 Поділитися
Харківський  спортивний коледж  тепло зустрів учасницю ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні  Тетяну Зарванську

У Харківському фаховому коледжі спортивного профілю відбулась урочиста лінійка за участю вихованців, викладачів та тренерів. Колектив навчального закладу тепло зустрів учасницю ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні, студентку І курсу Тетяну Зарванську, яка у складі збірної України брала участь в змаганнях з шорт-треку.

Спортсменка поділилася своїми враженнями про участь в масштабних змаганнях та перебування в олімпійському селищі, знайомство та спілкування з колегами з різних країн світу, які були представлені на юнацькому зимовому форумі. На пам'ять колективу училища Тетяна вручила Офіційний талісман Ігор - Йодлі.

Колеги подякували спортсменці та побажали нових вдалих стартів та звершень. Днями Тетяна Зарванська у складі збірної команди України відбуває до Італії на чемпіонат світу серед юніорів.

А далі на порядку денному зібрання було вшанування кращого спортсмена за підсумками виступів в змаганнях в грудні 2019 року. За рішенням тренерської ради кращим спортсменом визнано студента І курсу Відділення тхеквондо Власа Чешу, який став переможцем командного чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту України .

У заході взяли участь директор коледжу, Заслужений тренер України Юрій Назаренко та голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, які привітали спортсменів із досягненням високих спортивних результатів. Вони вручили Почесну грамоту Відділення Тетяні Зарванській, а Власу Чешу диплом кращого спортсмена, а також пам’ятні  подарунки  від НОК України й Олімпійської родини Слобожанщини.

Медіа