Сергій Бубка: «Підтримка розвитку спорту у силових структурах була і залишається стратегічно важливим напрямком»
31 Січня 2020 Поділитися
Сергій Бубка: «Підтримка розвитку спорту у силових структурах була і залишається стратегічно важливим напрямком»

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зустрівся з директором Центру спортивно-масової та фізкультурної роботи Служби безпеки України Олександром Рассипленковим та призером Олімпійських ігор з вільної боротьби, членом Комісії атлетів НОК України Валерієм Андрійцевим, який також представляє даний Центр.

Сергій Бубка привітав гостей в Олімпійському домі та обговорив питання подальшої співпраці та взаємодії. Очільник НОК  відзначив, що централізована підготовка осіб, які боронять свою державу та захищають честь своєї країни під час найпрестижніших спортивних змагань, зокрема на Олімпійських іграх  є загальноприйнятою для збройних і силових структур у провідних країнах світу. Україна не є виключенням. Нині  представники Служби безпеки України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України та інших структур у складі національних збірних команд з олімпійських видів спорту складають близько 70-80 %. Станом на сьогодні на шляху до Ігор XXXII Олімпіади 2020 року в  м. Токіо (Японія) більшу частину ліцензій на право участі у Іграх вибороли саме спортсмени цих структур.

«Підтримка розвитку спорту у силових структурах була і залишається стратегічно важливим напрямком», - підкреслив Сергій Бубка.

 «Така стратегія дозволяє досягати  відразу кілька цілей. По-перше,  це  підготовка кваліфікованих та фізично загартованих кадрів, які готові виконувати покладені на них завдання із захисту та оборони держави та правопорядку. Також це підтримка провідних спортсменів, які своїми перемогами прославляють Україну на найпрестижніших спортивних форумах,  а також   забезпечення підготовки спортсменів-олімпійців та олімпійського резерву до національних збірних команд з видів спорту. Для ефективного виконання таких завдань українські силові структури мають все необхідне –спортивну інфраструктуру, необхідне фінансування та соціальне забезпечення», - підкреслив Сергій Бубка.

Він висловив сподівання, що керівництво держави та відповідних міністерств і відомств на всіх рівнях  продовжуватимуть підтримку розвитку спорту та атлетів, які несуть службу у державних збройних та силових підрозділах.

У свою чергу,  Олександр Россипленков разом з Валерієм Андрійцевим  висловили слова вдячності за всебічну й постійну підтримку НОК України  та особисто Сергієві Бубці та запевнили, що докладуть максимум зусиль для успішної підготовки олімпійців та їх участі у головних змаганнях  чотириріччя.

Директор Центру спортивно-масової та фізкультурної роботи СБУ зауважив, що протягом існування Центру його  спортсмени взяли участь  у 7-ми літніх та 5-ти зимових Олімпійських іграх, де завоювали 35 високих нагород, 11 з яких – найвищого гатунку. Тож, відзначив,  що  наразі, очікується ще близько 20-25 спортсменів, які представляють СБУ, можуть претендувати на здобуття перепусток на Олімпійські ігри в Токіо.

На завершення зустрічі гості  передали президенту НОК спортивний календар із світлинами видатних українських олімпійців, які також є службовцями, зокрема – Ольги Харлан, Яни Шемякіної, Валерія Андрійцева, Олени Костевич, Дар’ї Білодід, Георгія Зантарая та інших.

Медіа