В Івано-Франківську пройшов чат з чемпіонами у рамках #OlympicLab
04 Лютого 2020 Поділитися
В Івано-Франківську пройшов чат з чемпіонами у рамках #OlympicLab

У приміщенні легкоатлетичного манежу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся #OlympicLab з юними спортсменами, учнями дитячо-юнацької школи «Олімп» та ДЮСШ ФСТ «Колос». Цього разу було реалізовано модуль «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Реалізація даного модуля OlympicLAB має на меті ближче познайомити юних спортсменів з олімпійською культурою, олімпійською історією та видатними спортсменами-олімпійцями України та Прикарпаття.

Представники відділення НОК України в Івано-Франківській області - Марія Чемерис та Володимир Антонець запросили до манежу учасниць Олімпійських ігор - фристайлістку Надію  Діденкота легкоатлетку Нелю Непорадну. Тож діти мали  нагоду поспілкуватися з відомими олімпійцями краю та отримати відповіді на багато запитань. Більше того спортсменки запропонували дітям спробувати практично виконати елементи з нового для них виду спорту - це викликало певне захоплення в учасників заходу. Цікаво було спостерігати як юні фристайлісти - виконували елементи королеви спорту, а їхні колеги - кульбіди на батуті.

На завершення заходу всі учасники отримали подарунки з символікою Національного олімпійського комітету України та велику кількість позитивних емоцій.

Медіа