Магістри Навчально-наукового олімпійського інституту завітали на #OlympicLab до Олімпійського дому
04 Лютого 2020 Поділитися
Магістри Навчально-наукового олімпійського інституту завітали на #OlympicLab до Олімпійського дому

Сьогодні в Олімпійському домі пройшов напрям «Основи бізнесу та кар’єри» освітнього проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

Учасниками заходу стали магістри  Навчально-наукового олімпійського інституту Національного університету фізичної культури і спорту.

Знайомство з Олімпійським домом почалося з екскурсії, під час якої гості мали нагоду не лише дізнатися як функціонує НОК України, а й зазирнути в «закулісся» вітчизняного олімпійського руху. З великою цікавістю майбутні фахівці спортивної сфери слухали розповіді про можливості побудови кар'єри в спорті, як поєднувати успішний бізнес та спорт. А після перегляду відеофільму про досягнення та здобутки українських олімпійців, молодь визначила кращих знавців світу спорту, відповідаючи на питання Олімпійської вікторини .

На згадку про змістовний та пізнавальний захід усі учасники #OlympicLab отримали подарунки від НОК України.

Нагадаємо, освітній проект #OlympicLab, що який реалізується НОК України спільно з CocaCola Foundation,  дає можливість учнівській та студентській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети як краще пізнати себе, отримати нові знання щодо лідерських якостей, олімпійських цінностей, основ бізнесу та кар'єри, тощо.  Проект складається з 6 напрямків - «Чат з чемпіонами та навички лідерства»,  «Основи розвитку бізнесу та кар’єри», «Розвиток/добробут – пізнай себе»; «Олімпійські та людські цінності»; «Олімпійський екомодуль»/ «ECOlympic» та «Гендерна рівність в спорті».

Медіа