Сергій Бубка взяв участь у відкритті першої в Україні спеціалізованої арени для кьорлінгу
05 Лютого 2020 Поділитися

5 лютого у столиці відбулася визначна подія в історії розвитку вітчизняних зимових видів спорту – відкриття першої в Україні спеціалізованої арени для кьорлінгу. Символічну стрічку перерізали президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка та президент Федерації кьорлінгу в Україні, член виконкому НОК Олексій Перевезенцев.

Серед гостей свята були присутні керівники олімпійських федерацій, спортивних установ міста та громадськості.

«Дуже приємно взяти участь в сьогоднішньому чудовому заході, адже вперше в Україні відкривається спеціалізована арена зі справжнім кьорлінговим льодом. Переконаний, що ця подія дозволить українському кьорлінгу вийти на новий рівень розвитку», - відзначив в очільник НОК на початку урочистої церемонії.

Він зауважив, що наявність спеціалізованого майданчика вирішить одразу кілька завдань: українські спортсмени матимуть гарні умови для тренувань, Україна зможе приймати престижні міжнародні турніри з кьорлінгу, а пересічні українці отримають чудову можливість відкрити для себе цей вид спорту й спробувати свої сили в ньому.

    

Особливі слова вдячності Сергій Бубка висловив очільнику Федерації кьорлінгу Олексію Перевезенцеву, з приходом якого вона отримала нове дихання – були налагоджені гарні відносини з Всесвітньою федерацією, проведений перший чемпіонат України, створені умови для тренувань, завдяки чому у 2019 році українські спортсмени вперше взяли участь в чемпіонаті світу серед змішаних пар. Окремі слова подяки Олімпійський чемпіон висловив Івану Федоренку, який свого часу очолював НОК та сприяв становленню кьорлінгу в Україні.

«Сьогодні кьорлінг дуже стрімко розвивається у світі, й віднедавна є доступним в Україні. Впевнений, що відкриття кьорлінгової арени сприятиме стрімкій популяризації та розвитку виду спорту в нашій країні. Хочеться вірити, що незабаром на зимових Олімпійських іграх ми побачимо наших спортсменів, які гідно захищатимуть честь нашої країни в цьому цікавому і динамічному виді спорту», - наголосив Сергій Бубка та випробував лід виконавши перший кидок на новій кьорлінговій арені.

У свою чергу Олексій Перевезенцев подякував НОК України за підтримку та сприяння.
   

Медіа