У Кропивницькому пройшли обласні змагання з волейболу
06 Лютого 2020 Поділитися
У Кропивницькому пройшли обласні змагання з волейболу

У Кропивницькому проведено обласні змагання з волейболу серед спортсменів 2003 р. н. і молодших. Ігри відбувалися в два етапи та зібрали 8 команд юнаків і 14 дівочих колективів, які представляли міста, райони та об’єднані територіальні громади Кіровоградщини.

Змагання організовано управлінням освіти, науки, молоді та спорту ОДА та обласною федерацією волейболу за сприяння відділення НОК України в Кіровоградській області.

Серед юнаків звання чемпіонів області завоювала команда обласного центру, за яку виступали вихованці міської КДЮСШ № 3. Срібні медалі вибороли волейболісти з міста Олександрії. Третє місце посіли представники Новоукраїнського району.

У змаганнях дівчат золоті нагороди вибороли юні волейболістки з м. Долинської. Срібну сходинку п’єдесталу посіли спортсменки Олександрії. Бронзовими призерками стали представниці Онуфріївки.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, а найкращі гравці відзначені дипломами та подарунками від регіонального осередку Національного олімпійського комітету України.

Медіа