На Харківщині обговорили систему роботи з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
06 Лютого 2020 Поділитися
На Харківщині обговорили систему роботи з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти

На базі молодіжного хабу «CITY» міста Чугуїв відбулась діалогова зустріч представників відділення Національного олімпійського комітету в Харківській області з представниками місцевих закладів дошкільної освіти.

На початку зустрічі  очільник регіонального осередку НОК України Віктор Христоєв підкреслив, що  Чугуїв є для відділлення надійним партнером у реалізації олімпійський проектів та висловив сподівання що подальша співпраця лиш посилюватиметься в подальшому.

У свою чергу, міський Галина Мінаєва наголосила на зацікавленості міста в реалізації олімпійських проектів, адже популяризація спорту, фізичне виховання є запорукою здоров’я мешканців. Особистий внесок міського голови у розвиток олімпійського руху був відзначений почесною нагородою – Подякою Національного олімпійського комітету, яку за дорученням президента НОК Сергія Бубки Галині Мінаєвій вручив Віктор Христоєв.

Під час зустрічі обговорювалась система роботи з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти міста. Реалізації цього напрямку у Чугуєві приділяється велика увага. Для розвитку фізичного виховання дошкільнят заклади освіти міста мають належну матеріально-технічну базу. Заслуговують на увагу різноманітні форми роботи, що використовуються вихователями, у тому числі нетрадиційні, наприклад, фітбол-гімнастика, степ-аеробіка, пальчикова та дихальна гімнастика та інші. Особлива увага приділяється дітям з особливими освітніми потребами.

На завершення зустрічі Віктор Христоєв передав педагогам дошкільних навчальних закладів міста методичну літературу, яка стане в нагоді в роботі з вихованцями та плануванні фізкультурних занять.

Медіа