Олімпійські талісмани крокують Тернополем
06 Лютого 2020 Поділитися
Олімпійські талісмани крокують Тернополем

Хороший резонанс серед підростаючого покоління Тернопільщини викликало знайомство з олімпійськими талісманами. Місцевий осередок Національного олімпійського комітету України отримує постійні звернення з дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів регіону з проханням провести заняття для дітей з олімпійської освіти.

Педагоги дошкільної та початкової ланки освіти розуміють, що олімпійський спорт  - це гордість держави, шлях до миру розвитку та самовдосконалення. То ж і дітлахи групи «КАЗКА» Тернопільського дошкільного навчального закладу №19 отримали цікаву розмальовку - «Олімпійські талісмани». За допомогою цього дитячого видання дошкільнята в ігровій формі дізналися про Олімпійські ігри та їх талісмани, які є частиною олімпійської символіки та обов'язковим атрибутом.

Разом з вихователями діти дізналися більше про історію походження кожного талісмана та про країну-організатора, яка приймала найважливіші старти в житті олімпійців.

Захопливу мандрівку сторінками розмальовки організатори - відділення НОК України в Тернопільській області та обласний осередок Олімпійської академії України - приурочили успішному завершенню III Зимових Юнацьких Олімпійських ігор в місті Лозанна (Швейцарія). 

Медіа