Легендарна чемпіонка зі спортивної гімнастики стане головною героїнею фільму про олімпійців Полтавщини
07 Лютого 2020 Поділитися
Легендарна чемпіонка зі спортивної гімнастики стане головною героїнею фільму про олімпійців Полтавщини

7 лютого до Олімпійського дому завітали представники Громадського музею фізичної культури, спорту і олімпійського руху, щоб зустрітися з легендарною спортсменкою – дворазовою Олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастики Ігор 1952 року в Гельсінкі Ніною Бочаровою.

2020 – олімпійський рік й увага мільйонів вболівальників прикута до олімпійського руху, та людей, які творили та творять його історію. Тож метою зустрічі стала зйомка документального фільму про олімпійців Полтавської області різних років, серед головних героїнь якого буде й зірка Олімпійських ігор 1952 року в Гельсінкі – тодішньої команди СРСР взяли українські спортсмени.

   

Виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко привітала гостей у Олімпійському домі та подякувала спортивній громаді Полтавської області за активну роботу щодо збереження та примноження олімпійської спадщини.

  

Серед учасників зустрічі були й представники підростаючого покоління Полтавської області – переможці Всеукраїнського конкурсу «Олімпійське лелеченя -2018», які з захопленням слухали розповіді іменитої землячки про її нелегкий шлях до Олімпу та уважно вдивлялися в чорно-білі світлини, що зберегли спогади про тріумф Ніни Антонівни.

По завершенню завідувачка Громадського музею фізичної культури, спорту і олімпійського руху Інесса Хайруліна передала Ніні Бочаровій подарунки від земляків.

   

 

Медіа