У Львові відбувся юнацький чемпіонат України з кульової стрільби
11 Лютого 2020 Поділитися
У Львові відбувся юнацький чемпіонат України з кульової стрільби

У Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби серед учасників 2002 р.н. та молодших. Змагання, що відбулись за підтримки відділення НОК України у Львівській області, зібрали молодих спортсменів з усіх куточків нашої країни.

Вперті протистояння за декілька днів визначили фіналістів у двох категоріях: стрільба з пневматичної гвинтівки та стрільбі з пістолета.

У поєдинку за перше місце в стрільбі з пневматичної гвинтівки зійшлись команди Вінницької та Дніпропетровської областей. Представники Дніпропетровщини зі старту заволоділи перевагою, однак вже до десятого пострілу, тобто до екватору протистояння, суперники їх наздогнали та почали домінувати. Друга половина пройшла на умовах вінничан, відтак саме вони святкували впевнену перемогу — 85:75.

У фінальному двобої у стрільбі з пістолета брала участь команда Львівщини, втім її суперники з Дніпропетровщини не залишили жодного шансу на боротьбу — 68:92.

Церемонія нагородження призерів вже традиційно не обійшлась без подарунків від відділення НОК України у Львівській області, а найуспішніших спортсменів тепер чекає найбільша нагорода — виступи на європейській арені.

Медіа