Спортивний день у Мирнограді
12 Лютого 2020 Поділитися
Спортивний день у Мирнограді

Регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя», що проводиться за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, завітав у Мирноградський навчально-виховний комплекс.

Свято розпочалось з урочистого підняття Державного прапора та прапора Національного олімпійського комітету України. З вітальними словами виступили Мирноградський міський голова Олександр Брикалов та виконавчий директор регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора. Вони відмітили, що місто плідно співпрацює з відділенням в організації та проведенні заходів, спрямованих на популяризацію та розвиток олімпійського руху. Як прикладом стало вручення олімпійського прапора місту минулого року під час проведення Олімпійського дня.

Флешмоб зібрав близько 100 школярів та вихованців дитячо-юнацької школи, а також представників спортивної громадськості міста. З величезним завзяттям школярі намагалися синхронно виконати активні рухи під запальну музику і, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивні емоції.

Міський голова Олександр Брикалов передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя!» представникам міста Добропілля, які вже 14 лютого продовжать естафету.
  
Але на цьому спортивні події не скінчились. Вихованці Мирноградського НВК стали учасниками Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту #OlympicLab, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України. Учням був представлений напрямок «Олімпійські та людські цінності». Модератором заходу виступив відповідальний секретар відділення Дмитро Подопригора, який розповів про олімпійський рух у світі, в Україні та, зокрема, в Донецькій області. Учасникам був запропонований перегляд відео-роликів про олімпійські цінності.

Гостем заходу став майстер спорту з настільного тенісу, призер міжнародних та Всеукраїнських змагань Павло Волков. Цікаву розповідь про спортивний шлях, про поєднання спорту та повсякденного життя почули школярі. Безліч запитань було поставлено до ветерану спорту, який і зараз продовжує тренування та виступає на змаганнях. А директор ШВСМ, член виконкому регіонального відділення Кристини Русінова розповіла, які олімпійські види спорту культивуються в області та які доступні саме для мирноградців.

На завершення відбулась фотосесія, найактивніші учасники були заохочені подарунками від НОК України, а навчальний заклад отримав олімпійську літературу.

  

Медіа