На Харківщині відбулось спортивне свято «Хата на тата»
17 Лютого 2020 Поділитися
На Харківщині відбулось спортивне свято «Хата на тата»

За ініціативи колективу Ліснянського закладу дошкільної освіти «Барвінок», активної участі батьків вихованців та підтримки відділення НОК України в Харківській області, пройшла спортивна розвага «Хата на тата».

Діти разом з татами продемонстрували як  спільно проводять насичений подіями один з робочих спільних тижнів. Учасники проявили як спортивні, так і господарські навички як прожити без господароки–мам, які в цей час були суворими суддями та доброзичливими глядачами.

Протягом умовного тижня перед присутніми розгорталися цікаві миттєвості спілкування та взаємодопомоги, а свято супроводжували вправи з елементами спритності, ритмічності рухів, вміння користуватись спортивним обладнанням в різноманітних естафетах.

А за допомогою представленого Національним олімпійським комітетом України навчального видання «Створи свого диво –талісмана» пройшла цікава та корисна мандрівка-екскурс історію Олімпійських ігор.

Фіналом свята стало перетягування каната між сім’ями, які в єдиному пориві творили свято миру, рівності, натхнення та сміливості.

Переможених не було – перемогла дружба. Подарунки від організаторів та відділення НОК України в Харківській області представникам чотирнадцяти сімей вручив очільник регіонального осередку Віктор Христоєв  разом з членом Виконкому, головою федерації легкої атлетики області Анатолієм Губою. Значну допомогу надали під час заходу волонтери з числа студентів Національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.  

Медіа