Регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» у Добропіллі
18 Лютого 2020 Поділитися
Регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» у Добропіллі

Сьогодні, 18 лютого, спортивний комплекс Добропільської міської ради прийняв регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя», що проводиться за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Місто Добропілля плідно співпрацює з регіональним відділенням. Минулого року саме тут проводився обласний фінал «Олімпійського лелеченя» та обласне спортивне свято до Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру. Це відмітили в своїх привітальних промовах і заступник Добропільського міського голови Олексій Галицький, і виконавчий директор відділення Дмитро Подопригора. На підтвердження цього відбулось урочисте вручення Олімпійського прапора спортивній громадськості міста.

В продовження спортивного свята майже 100 школярів та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, а також всі охочі долучились  до активної руханки під керівництвом тренера-викладача з черліденгу Яни Шаталовой. І, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивні емоції.

Заступник міського голови Олексій Галицький передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя!» представникам міста Дружківка, які вже 21 лютого продовжать естафету.

Медіа