Червонослобідські школярі навчалися тхеквондо на Олімпійському уроці
19 Лютого 2020 Поділитися
Червонослобідські школярі навчалися тхеквондо на Олімпійському уроці

Представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області відвідали Червонослобідську ОТГ на Черкащині, де провели олімпійський захід. Його учасниками стали учні Червонослобідського закладу загальної середньої освіти №2, для яких організували Олімпійський урок із тхеквондо.

Знайомили школярів із цим видом спорту та проводили рухливий майстер-клас переможці обласних змагань, вихованці відділення тхеквондо обласної дитячо-юнацької спортивної школи ЧОО ФСТ «Динамо» Дарина Томащук та Дар’я Роєнко. Спортсменки розповіли про тхеквондо, його особливості, принципи тренування, продемонстрували прийоми, техніки та удари, презентували екіпіровку. Учні школи із задоволенням переглядали майстер-клас та ставили безліч запитань Дарині та Дар’ї. Спортсменки відповідали, роз’яснювали та заохочували школярів до активних занять спортом.

Найактивніші учасники уроку вже традиційно отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Черкаській області. Навчальному ж закладу презентували набір м’ячів та комплект футболок.

Останнє в медіа