Школярі Олександрії дізнавались про волонтерство в олімпійському спорті
20 Лютого 2020 Поділитися
Школярі Олександрії дізнавались про волонтерство в олімпійському спорті

Днями в місті Олександрія Кіровоградської області проведено тренінг для волонтерів «Добровольча діяльність в олімпійському спорті». Захід відбувся за ініціативи обласного відділення НОК України й адміністрації НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 - ДНЗ «Лісова казка» в рамках освітнього проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

Учасниками тренінгу стали учні старших класів даного навчально-виховного комплексу. Юних волонтерів привітали: директор навчального закладу Неля Овчаренко та відповідальний секретар обласного відділення НОК України Вадим Бебко. Почесні гості наголосили, що волонтери є обличчям Олімпійських ігор, вони формують імідж змагань. Перебування в епіцентрі дійства поряд зі спортсменами дозволяє їм розділяти моменти емоцій від тріумфів та поразок разом із атлетами. В останні роки добровольча діяльність стає невід’ємною частиною розвитку сфери фізичної культури і спорту України.

Під час тренінгу молодь ознайомилась із поняттям волонтерства, умовами та формами роботи волонтерів, напрямами спортивної волонтерської діяльності в України, прикладами роботи волонтерів на Олімпійських іграх. Після теоретичної частини юнаки та дівчата взяли участь у практичних заняттях «Олімпійські цінності», «Досконалість, дружба, повага!», «Розвиток олімпійського руху!», а також прокачали свої знання з англійської мови разом з волонтером Корпусу миру Джамал Марселін з Нью-Йорка.

По завершенні заходу учасники крім нових знань і навичок отримали сувеніри з олімпійською символікою та спортивну літературу від НОК України.

Медіа