У Дніпрі пройшов турнір з волейболу на призи Oлімпійського чемпіона Олега Молибоги
21 Лютого 2020 Поділитися
У Дніпрі пройшов турнір з волейболу на призи Oлімпійського чемпіона Олега Молибоги

Напередодні у Дніпрі завершився черговий традиційний турнір з волейболу серед вихованців коледжів та технікумів Дніпропетровської області на призи Олімпійського чемпіона, одного з кращих нападників другого темпу в історії волейболу Олега Молибоги. Змагання пройшли за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області.

Вісім команд майстрів «крилатого м'яча» змагались за Кубок на майданчику Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. Окрім господарів, це були представники Автодорожнього коледжу, Придніпровського коледжу енергетики та інформаційних технологій, Дніпровського базового медичного коледжу, Монтажний коледж, Дніпровський коледж залізничного транспорту, Індустріальний коледж та Дніпровський коледж ракетно-космічного машинобудування.

На попередньому етапі команди були розбиті на дві групи по чоттири колективи, де провели ігри за круговою системою. Далі були стикові поєдинки, за результатами яких були визначені команди, що посіли всі вісім місць. У фіналі гравці «ДТРеК» зустрілись із своїми одвічними суперниками – «Медиками». Останні розпочали зустріч дуже потужно і змогли повести у партіях – 1:0. Але потім «затемпературили» і поступились у двох останніх вирішальних партіях, віддіавши суперникам титул переможців – 1:2. «Бронза» на рахунку «Енергетиків».

«У своїй діяльності НОК України приділяє дуже велику увагу проведенню заходів та змагань, які присвячені нашим видатним чемпіонам і призерам Олімпійських ігор. Адже саме на їх прикладах повинна зростати, кріпнути й розвиватися наша молодь», – сказав у своїй короткій промові виконавчий директор В НОК України Олександр Дювбаков.

Всі учасники турніру отримали гарні комплекти олімпійських подарунків від голови відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелка, обласної влади і наших партнерів – мережі АЗС SKY та London English School.

Медіа