НОК України підтримав фіналістів Cool Games
24 Лютого 2020 Поділитися
НОК України підтримав фіналістів Cool Games

23 лютого столичний спорткомлекс «Меридіан» приймав заключну частину змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів Cool games.

Фінал проекту, започаткованого у 2018 році Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України метою запровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури та залучення учнівської молоді до рухової активності, зібрав 550 школярів з 24 областей України та міста Києва.

На офіційному відкритті від імені Олімпійської родини та від президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, побажання сил, наснаги та чесних перемог фіналістам «Крутих ігор» передала член виконкому, президент Асоціації олімпійців НОК Ніна Уманець. Свої привітання школярам адресували також заступник Міністра освіти і науки України Максим Ярмистий, заступник Міністра культури, молоді та спорту Володимир Шумілін, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Кращих з кращих визначали у трьох вікових дивізіонах 9–10 років, 11–13 та 14–17 років. Не зважаючи на змагальний характер турніру, учасників об'єднувала любов до спорту та спільні розважальні заходи - настільні ігри, квести, різноманітні інтерактиви.

За підсумками змагань перемогу у першому та другому віковому дивізіоні святкували представники Волині. А перше місце серед учасників найстаршої вікової групи посіла команда господарів турніру.

   

Медіа