Чат з чемпіоном для Теплицьких школярів
24 Лютого 2020 Поділитися
Чат з чемпіоном для Теплицьких школярів

У рамках чату з чемпіонами, що входить до Всеукраїнського освітнього проекту «OlympicLab», відбулась зустріч голови відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, дворазового призера Олімпійських ігор з плавання Павла Хникіна із учнями Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Очільник осередку НОК України розповідав про те, як сам прийшов у спорт, як поступово досягав результатів, про складнощі на початку своєї спортивної кар'єри. Але важка праця і бажання досягти мети стали визначальними пунктами у становленні його, як Олімпійського призера.

Протягом розмови Павло ділився із учнями цікавими історіями зі своїх тренувань:

«Пам'ятаю як відібрався до складу естафетної четвірки. Тоді дуже важко було конкурувати з іншими спортсменами команди, оскільки наші плавці були одними з найсильніших у світі. Коли вже проходив фінальний заплив естафети і мені довелося першому стати на доріжку, я просто подивився на своїх суперників і силою думкою змусив себе повірити у свої сили та якомога швидше проплисти цю дистанцію. Після того, як завершив свій етап, сил просто не було, я був настільки втомленим, але задоволений собою»,- розповів Павло Хникін та продемонстрував дітям «олімпійське срібло».

«Я спочатку хотіла запропонувати своїм учням сфотографуватися із медаллю, але потім подумала, що це буде несправедливо. Нехай вони самі ставлять собі цілі і досягають їх, беручи приклад із наших славних спортсменів», – розповіла вчителька англійської мови Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторія Хлопотіна, яка і привезла дітей на зустріч до Вінниці

Діти цікавилися в олімпійця чим зараз займається та про те, у якому віці найкраще починати займатися спортом, на що він відповів: «Ніколи не пізно щось розпочати робити. Захотів – дій. Не потрібно себе зупиняти, якщо це дійсно тобі подобається».

На завершення, учні взяли участь в Олімпійській вікторині. Вони відповідали на запитання про історію Олімпійських ігор. Переможці отримали футболки з олімпійською символікою та абсолютно всі – пам'ятні сувеніри від НОК України.

Медіа