#OlympicLab завітав до Дмитрівської ЗОШ
24 Лютого 2020 Поділитися
#OlympicLab завітав до Дмитрівської ЗОШ

У Дмитрівський загальноосвітній школі відбулася зустріч учнів із рекордсменом України у кульовій стрільбі Олексієм Хабаровим у рамках освітнього проекту, що реалізується Національним олімпійським комітетом України та CocaCola Foundation - #OlympicLab.

Олімпійське свято розпочалося із урочистого відкриття - учні школи внесли до спортивної зали Державний прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України. Потім до зали увішли учні школи в образах героїв старогрецької міфології. Участь в урочистостях взяли:  рекордсмен України з кульової стрільби, член збірної України Олексій Хабаров, виконавчий директор відділення НОК України у м. Горішні Плавні Микола Шишліков, директор Дмитрівської ЗОШ Віктор Брижань.

Далі відбулася зустріч Олексія Хабарова із учнями початкових класів Дмитрівської ЗОШ. Спортсмен розповів про себе, про свої спортивні нагороди, а також наголосив, що завядки спорту досягає успіхів у багатьох інших справах. Під час спілкування Олексій Хабаров звертав увагу на загальнолюдські та олімпійські цінності, про які учні повинні дізнаватися вже із самого дитинства.

Від відділення НОК України у місті Горішні Плавні Дмитрівська ЗОШ отримала літературу на олімпійську тематику,  а учні молодших класів - розмальовки, де були зображені талісмани Олімпійских ігор різних років. 

Наприкінці заходу діти побажали успіхів Олексію Хабарову та подякували за отримані подарунки від гостей. 

Медіа