Флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» завітав у Дружківку
24 Лютого 2020 Поділитися
Флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» завітав у Дружківку

Спортивний комплекс ДЮСШ Дружківської міської ради прийняв регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя», що проводиться за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Місто Дружківка є спортивним містом і завжди активно долучається до заходів з популяризації та розвитку олімпійського руху. Це відзначили у своїх привітальних промовах і почесний громадянин міста Дружківки, заслужений тренер України з тхеквондо (ВТФ) Володимир Страшненко, і виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. На підтвердження цього відбулось урочисте вручення Олімпійського прапора спортивній громадськості міста.

У рамках флешмобу майже 200 школярів та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, представники школи вищої спортивної майстерності Донецької області, а також усі охочі долучилися до активної руханки під керівництвом тренера-інструктора з фітнесу Оксана Деркач. І, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивні емоції.

Володимир Страшненко передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя!» представникам міста Бахмута, які вже 5 березня продовжать естафету.

Медіа