Ряди Української Академії Спорту поповнили нові олімпійські легенди
26 Лютого 2020 Поділитися
Ряди Української Академії Спорту поповнили нові олімпійські легенди

26 лютого під час засідання Української Академії Спорту поповнився список представників поважного органу. Ряди «спортивних академіків» доповнили 7 іменитих олімпійців.

Відтепер можна по праву стверджувати, що Українська Академія Спорту має потужне представництво, адже до її числа увійшли одні з кращих боксерів, легенди сучасного спорту – брати Клички. Відзначимо, багаторазовий чемпіон світу з боксу Віталій Кличко став членом Академії у 2017 році, сьогодні ж до нього приєднався й Олімпійський чемпіон Ігор-1996 в Атланті та багаторазовий чемпіон світу у суперважкій вазі Володимир Кличко.

Нагадаємо, Українська Академія Спорту була створена за ініціативи Сергія Бубки у 2007 році з метою популяризації спорту та поширення олімпійських ідеалів. До складу Академії входять легендарні спортсмени, які завершили активну спортивну діяльність та залишили визначний слід в спортивній історії.

Протягом року її члени беруть участь у проведенні різноманітних благодійних та просвітницьких акціях НОКу, зокрема на них, покладено й визначення переможців Всеукраїнської церемонії «Герої спортивного року».

Задля дотримання принципів гендерної рівності та забезпечення широкого кола представників видів спорту, до складу Академії також включено видатних олімпійців, серед яких: бронзову призерку Олімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро з художньої гімнастики Анну Різатдінову; срібну призерку Олімпійських ігор-1998 в Нагано з біатлону Олену Петрову, бронзову призерку Олімпійських ігор-2000 в Сіднеї з легкої атлетики Олену Говорову, Олімпійську чемпіонку Ігор-2004 в Афінах з важкої атлетики Наталію Скакун, срібну призерку Ігор-1996 в Атланті з академічного веслування Діну Міфтахутдінову та бронзову призерку Олімпійських ігор-2004 в Афінах з гандболу Ларису Заспу. Всі вони є не лише яскравими та поважними представниками свого виду спорту, а й активними та відповідальними учасниками життя українського суспільства і сучасного спорту.

Медіа