У Покровську провели відкрите тренування з відомими легкоатлетами
26 Лютого 2020 Поділитися
У Покровську провели відкрите тренування з відомими легкоатлетами

У парку «Ювілейний» міста Покровськ відбулося відкрите тренування з легкої атлетики, яке для всіх бажаючих провели професійні спортсмени – учасниця Олімпійських ігор 2012 року Світлана Шмідт та фіналіст чемпіонату Європи з бігу на середні дистанції Володимир Киць.

Захід зібрав любителів бігу різного віку – від дітей до ветеранів спорту. Учасників на шляху здорового способу життя та регулярної рухової активності привітали народний депутат України Руслан Требушкін, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА Сергій Горбунов, представниця відділення НОК України в Донецькій області Карина Ваноян.

Перед забігом спеціалізовану розминку з усіма присутніми провела Світлана Шмідт, яка після завершення кар’єри працює тренером бігових клубів і спільнот. Після руханки учасники розділилися на дві групи: перша, у складі якої були більш підготовлені спортсмени, долали задану дистанцію разом із діючим легкоатлетом Володимиром Кицем, інші – початківці – освоювали техніку бігу під керівництвом Світлини Шмідт.

Медіа