Ольга Харлан отримала рекордну відзнаку НОК України
27 Лютого 2020 Поділитися
Ольга Харлан отримала рекордну відзнаку НОК України

Сьогодні в Олімпійському домі за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки відбулося вшанування найкращої спортсменки та тренера грудня-2019 в Україні.

Вдванадцяте високу відзнаку Національного олімпійського комітету України отримала Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008, бронзова призерка Лондона-2012, дворазова призерка Ріо-2016 з фехтування на шаблях Ольга Харлан. Її особистий наставник Юрій Марченко став володарем звання найкращого тренера місяця.

Нагадаємо, у грудні титулована спортсменка виборола блискучу перемогу на етапі Кубка світу у Солт-Лейк-Сіті (США). За підсумками сезону вдруге поспіль Ольга Харлан виграла загальний залік у шаблісток, ставши володаркою Кубка світу. Це четвертий трофей в її спортивній кар'єрі.

Окрім цього у минулому сезоні Ольга Харлан підтвердила своє лідерство у Європі та світі, ставши 8-разовою чемпіонкою Старого Світу та 6-разовою чемпіонкою світу.

Відзначимо, Харлан залишається рекордсменкою за кількістю нагород найкращої спортсменки місяця в Україні. Слідом за нею щільно йде Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, на рахунку якого 11 визнань найкращого спортсмена місяця.

Медіа