В Олімпійському домі відбулось засідання Комісії «Осередки НОК України»
28 Лютого 2020 Поділитися
В Олімпійському домі відбулось засідання Комісії  «Осередки НОК України»

Сьогодні в Олімпійському домі за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки відбулося засідання Комісії «Осередки НОК України» на чолі з її головою Володимиром Ковальовим.

«Для Національного олімпійського комітету діяльність його регіональних відділень була, залишається і буде стратегічним напрямком. Лише таким чином ми зможемо ефективно виконувати покладені на нас функції і успішно поширювати олімпійські цінності по всій країні», - наголосив Сергій Бубка, розпочинаючи засідання.

Окрему увагу очільник НОК звернув на питання ефективної роботи та, відповідно, прозорої та зрозумілої системи оцінки діяльності, а саме підрахунку рейтингових показників роботи регіональних відділень. За його словами, ця система є відкритою й прозорою та відображає реальну картину спільної роботи: «Ми оперативно реагуємо на виклики часу й враховуємо їх в рейтинговій системі. Вважаю, наша команда й надалі повинна бути гнучкою, відкритою і готовою до діалогу, обговорень», - відзначив президент НОК.

«Сьогодні ми бачимо, наші відділення відіграють все вагомішу роль в суспільному житті своїх регіонів, мають авторитет і підтримку з боку органів місцевих влад, успішно реалізують Всеукраїнські олімпійські програми та свої власні проекти», - наголосив Сергій Бубка.

Члени Комісії детально обговорили методику підрахунку рейтингових показників роботи регіональних відділень, порядок надання патронату НОК України спортивним заходам у 2020 році.

Було розглянуто пропозиції щодо призначення іменної допомоги від НОК України атлетам для підтримки їх практичного навчання роботі, спрямованої на розвиток олімпійського руху в Україні.

Наприкінці засідання присутні ознайомились із звітом про досвід роботи щодо співпраці з обласними центрами фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», що був наданий регіональними осередками НОК України у Волинській та Рівненській областях.

Напрацьовані пропозиції Комісії будуть обговорені на Всеукраїнському семінарі-нараді за участю голів усіх регіональних відділень НОК та розглянуті на найближчому засіданні Виконавчого комітету НОК України.

Медіа