Олімпійське свято спорту для вихованців шевченківської гімназії Кропивницького
28 Лютого 2020 Поділитися
 Олімпійське свято спорту для вихованців шевченківської гімназії  Кропивницького

З нагоди відзначення свята Масляної в гімназії імені Тараса Шевченка міста Кропивницький відбулося «Олімпійське свято спорту».

У спортивно-пізнавальному заході, організованому за співпраці відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, міського управління молоді та спорту, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і дирекції навчального закладу, взяли участь 80 школярів.

У рамках спортивного свята діти відкрили для себе цікаві факти з історії виникнення та проведення Олімпійських ігор, дізналися про досягнення українських спортсменів-олімпійців, взяли участь у спортивних естафетах, відповіли на запитання олімпійської вікторини.

Для комплектування «Олімпійського куточка» навчального закладу організатори спортивного свята вручили літературу від Національного олімпійського комітету України. Всі юні спортсмени отримали сувеніри від обласного відділення НОК України, а команди-учасниці нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького.

Медіа