Олімпійське свято в Маріупольській загальноосвітній школі № 7
02 Березня 2020 Поділитися
Олімпійське свято в Маріупольській загальноосвітній школі № 7

В загальноосвітній школі № 7 Маріуполя за сприяння міського управління молоді та спорту і Відділення НОК України в Донецькій області відбулось олімпійське свято.

У рамках заходу, спрямованого на сприяння здоровому та активному способу життя, популяризацію фізичної культури й видів спорту, було реалізовано Всеукраїнський проєкт «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

До учнів завітали почесні гості – заслужений майстер спорту України з греко-римської боротьби, призер чемпіонатів світу та Європи, учасник Олімпійських ігор 2008 та 2016 років Олександр Чернецький та чемпіон України, фіналіст чемпіонату Європи з боротьби серед ветеранів Сергій Шевцов.

З показовими виступами для дітей виступили юні борці греко-римського стилю – вихованці КДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби (тренери Вадим Горових, Андрій Матійченко), спортсменки відділення художньої гімнастики КДЮСШ «Прометей» міста Маріуполь, а також вихованці майстра спорту України з дзюдо Бориса Золотухіна.

Велике задоволення школярі отримали від зарядки та майстер-класу з олімпійцем Олександром Чернецьким, який своїм позитивом та завзяттям заволодів увагою кожного. Під час бесіди Олександр розповів про свій спортивний шлях, досягнення на всеукраїнській та міжнародній аренах, із задоволенням відповівши на безліч цікавих запитань, що поставили діти. Глибші знання про греко-римську боротьбу та інші олімпійські види спорту хлопці й дівчата отримали під час вікторини «Знавці історії олімпійського руху».

Додамо, що в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок» бібліотека маріупольської ЗОШ № 7 поповнилася комплектами олімпійської та художньої літератури, які передав представник регіонального відділення НОК Роман Караваєв.

Найактивніші школярі, а також учасники показових виступів отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших звершень. На завершення заходу усі бажаючі зробили з гостями спільні фотографії на згадку та отримали автографи.

Медіа