Спортивний Оскар в телеефірі: оперативно та з перших вуст!
05 Березня 2020 Поділитися
Спортивний Оскар в телеефірі: оперативно та з перших вуст!

9 березня в Київському національному академічному театрі оперети відбудеться урочисте вручення щорічної Всеукраїнської премії «Герої спортивного року», яка присуджується найкращим спортсменам, тренерам, командам та фахівцям спорту за вагомі досягнення, що прославляють нашу країну в світі.

Церемонія недарма носить звання «національного спортивного Оскара». За всіма оскарівськими традиціями подія збирає на червоному хіднику іменитих українців в галузі мистецтва, кіно, театру та, звісно, головних винуватців відзнаки, які змінюють тренувальну форму на вишукані сукні та костюми – спортсменів. Окрім того, це унікальна нагода дізнатися більше не лише про легендарних зіркових атлетів минулого й сучасності, а й про тих, на кого Україна покладає надії в майбутньому. Транслювати подію безпосередньо в день проведення буде телеканал «XSPORT».

Цього року під час гала-вечора, організованого Національним олімпійським комітетом, заповітні ексклюзивні статуетки отримають кращі з кращих у 12 номінаціях (з детальним списком претендентів можна ознайомитися за посиланням http://noc-ukr.org/news/19748/).

Національний олімпійський комітет України в партнерстві з телеканалом «XSPORT» дарує можливість насолодитися яскравим святом спорту в компанії найзірковіших спортсменів країни не виходячи з дому.

9 березня о 20:00 кожен бажаючий зможе дізнатися лауреатів нагород, розділити миті тріумфу з улюбленими атлетами та стати свідком незабутніх моментів безпосередньо у день нагородження під час перегляду телевізійної трансляції XIV Всеукраїнської церемонії «Герої спортивного року-2019» на каналі «XSPORT»!

Медіа