Олімпійська родина вітає Вадима Гутцайта з призначенням Міністром молоді та спорту України!
05 Березня 2020 Поділитися
Олімпійська родина вітає Вадима Гутцайта з призначенням Міністром молоді та спорту України!

Олімпійська родина України на чолі з президентом НОК, Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою вітає Олімпійського чемпіона, члена Виконкому Національного олімпійського комітету Вадима Гутцайта з призначенням на посаду Міністра молоді та спорту України!

Вадим Гутцайт пройшов шлях від успішного спортсмена до ефективного управлінця, отримавши багатий досвід і вагомі знання на кожному з етапів. Цінуємо таку діяльність і досягнення, відданість справі та особисте турботливе відношення до атлетів.

В різні роки Олімпійський чемпіон з фехтування, головний тренер збірної, який приводив спортсменів до найвищих вершин олімпійських, світових і європейських п’єдесталів, міжнародний суддя, президент Федерації фехтування, віце-президент Української Академії спорту, що об’єднує легендарних спортсменів усіх часів, директор Державного підприємства Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа», директор Департаменту молоді та спорту Київської міської ради, член Виконкому Національного олімпійського комітету України.

Переконані, що саме така фахова людина, яка подолала різні сходинки галузі і глибоко обізнана у проблемах та завданнях, що стоять перед усіма нами, здатна ефективно і успішно керувати центральним органом виконавчої влади, стояти на захисті інтересів спорту, сприяти народженню нових досягнень наших атлетів на славу України.

Віримо, що спільними зусиллями ми продовжимо працювати над  зміцненням позицій України як однієї з найспортивніших держав світу.

Бажаємо успіхів на відповідальній державній посаді!

Медіа