В Олімпійському домі відбулося засідання виконкому НОК України
06 Березня 2020 Поділитися
В Олімпійському домі відбулося засідання виконкому НОК України

В Олімпійському домі під головуванням Сергія Бубки відбулося засідання Виконкому НОК України.

На початку засідання від імені Олімпійської родини президент НОК привітав члена Виконкому, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта з призначенням Міністром молоді та спорту України, побажавши успіхів на відповідальній посаді, а також члена Виконкому, призерку Олімпійських ігор Олену Говорову з призначенням радником Керівника Офісу Президента України.

Напередодні 8 березня Сергій Бубка тепло привітав жінок, які працюють у складі Виконавчого комітету, відзначивши, що в міжнародному олімпійському русі багато уваги приділяється гендерній рівності, є тенденція до збільшення ролі жінок спорту, активнішого залучення жінок до роботи в керівних органах спортивних організацій.

Під час засідання Виконком визнав задовільним виступ збірної України в ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні, де юні олімпійці України вибороли 4 нагороди. Разом з тим, присутні обговорили питання забезпечення участі команди в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Наразі в активі наших спортсменів 84 ліцензії, кваліфікаційний відбір триватиме до кінця червня.

Виконавчий комітет розглянув питання про взаємодію з суб’єктами олімпійського руху, затвердивши рішення про традиційне виділення адміністративних грантів для діяльності федерацій з олімпійських видів спорту, регіональних відділень НОК і фізкультурно-спортивних товариств. Відповідно до ухваленого рішення буде продовжена й програма підтримки провідних спортсменів і тренерів-переселенців, що спрямована на забезпечення сприятливих соціально-побутових умов, а також допомога атлетам, які завершили активну спортивну кар’єру і отримують досвід в новій ролі спортивних організаторів, працюючи спільно з обласними олімпійськими осередками.

На засіданні були розглянуті аспекти антидопінгової діяльності та спортивної медицини.

Виконком НОК заслухав та затвердив положення про атрибутику та нагородну діяльність Національного олімпійського комітету.

Були заслухані звіти про роботу Комісій НОК з нагородження, «Преса та комунікації», Української Академії Спорту.

Медіа