#OLYMPICLAB на Прикарпатті
10 Березня 2020 Поділитися
#OLYMPICLAB на Прикарпатті

У загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів селища Вікторів, що в Івано-Франківській області, завітали гості, серед яких: учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Дарія Згоба та відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області Володимир Антонець.

Причиною візиту став проект #OLYMPICLAB, який набирає обертів на Прикарпатті. Цього разу учасникам заходу був запропонований напрям, метою якого є мотивувати учнів до занять фізичною культурою та спортом шляхом цікавих  розповідей з власного життя учасниці Олімпійських ігор – «Чат з чемпіоном та навички лідерства». Реалізація цієї мети відбувалася у ході діалогу, який на тривалий час розгорнувся між дітьми та Дарією Згобою. Він спонукав школярів поділитися власним цікавим досвідом зі спортивних починань.

По завершенні, чату учні Вікторівської ЗОШ отримали можливість на олімпійську розминку під керівництвом відомої гімнастки, яка значно підвищила емоційний фон  та перевела захід у більш активну фазу.

З метою формування та вдосконалення у дітей навички бути членом команди їм було запропоновано взяти участь в естафетах, які безсумнівно показали що ця навичка присутня у їхній діяльності, а злагодженість дій яка спостерігалась в юних спортсменів привела їх до спільної перемоги, або як у народі говорять: -"Перемогла дружба".

У підсумку школярі отримали подарунки з символікою НОК від відділення національного комітету України в Івано-Франківській області, мˈячі для занять фізичною культурою та спортом і звісно ж багато позитивних емоцій.

Медіа