Увага! Змінено дату вебінару НОК для атлетів «Мислення Переможця» в рамках проєкту «Sportcamp & more» - 2020
20 Березня 2020 Поділитися
Увага! Змінено дату вебінару НОК для атлетів «Мислення Переможця»  в рамках проєкту «Sportcamp & more» - 2020

Час для нових можливостей – саморозвитку, освіти і отримання і нових знань. Національний олімпійський комітет України запрошує атлетів долучитись до вебінару «Мислення переможця» за участю найвідомішого тренера з особистого розвитку Іцхака Пінтосевича.

В сучасному житті спортсмен повинен бути успішним не лише в спорті, а й в житті. Як ставити і досягати поставлених цілей не тільки на арені, а й за її межами? Як використовувати усі існуючі можливості та шукати нові? Як досягати високих спортивних, комерційних та соціальних результатів?

На ці всі питання можуть дати відповідь лише найкращі і найуспішніші.  

 Ключові теми семінару:

«Як зібрати фокус на меті та пріоритетах», «Комунікативні техніки, які знижують стрес»

 До участі запрошуються: атлети – члени збірних команд України з олімпійських видів спорту.

Дата проведення : неділя, 22 березня 2020 року

Початок: 11:00             

Тривалість: до 2-х годин.

Спікер:

Іцхак Пінтосевич – автор книг і унікальних тренінгових програм із самовдосконалення, НЛП-тренер, займає 2-е місце в рейтингу Міжнародної асоціації професіоналів розвитку особистості. У минулому професійний спортсмен – бронзовий призер чемпіонату світу з легкої атлетики.

Серед його клієнтів: Deloitte, Danon, Leo Burnett, PSB - Films, MasterCard, «Приват Банк».

За системами розвитку Іцхака знято десятки телепрограм і 7 науково-публіцистичних фільмів. Сторінка Isaac Pintosevich Systems в Facebook має більше 70 000 друзів і входить до 20 найвідоміших іноземних брендів, що працюють в Україні.

 

Для участі у вебінарі Вам необхідно долучитись до спеціальної групи учасників програми за посиланням https://www.facebook.com/groups/680898152718656/

 

Заходь і вчись!

Медіа