До Міжнародного дня жінок у Дніпрі пройшов волейбольний турнір Ірини Маліночки
11 Березня 2020 Поділитися
До Міжнародного дня жінок у Дніпрі пройшов волейбольний турнір Ірини Маліночки

Черговий традиційний турнір з волейболу серед дівчат на призи чемпіонки світу та Європи, яка є однією з найяскравіших представниць дніпропетровського волейболу Ірини Маліночки-Горбатюк пройшов напередодні у Дніпрі за підтримки та партнерства Відділення НОК України в Дніпропетровській області. Ігри відбулись на базі Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. За перемогу у фінальній “пульці” боролись 4 дівочих колективи.

В результаті запеклих волейбольних боїв, перемогу здобули представники Дніпровського транспортно-економічного коледжу, які у фіналі з рахунком 2:0 здолали суперниць Дніпровського базового медичного коледжу. У "втішному фіналі" гравчині Дніпровського монтажного коледжу перемогли команду Індустріального коледжу.

Усі команди-учасниці фінального етапу змагань були нагороджені пам’ятними книгами, подарунками від Відділення НОК України в Дніпропетровській області та його голови Андрія Павелка, обласного бюджету та наших партнерів – мережі АЗС SKY і London English School.

Медіа