Виконком НОК України заслухав звіт про роботу Комісії «Спорт та навколишнє середовище»
02 Квітня 2020 Поділитися
Виконком НОК України заслухав звіт про роботу Комісії «Спорт та навколишнє середовище»

2 квітня під час засідання Виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України, що відбулося в онлайн режимі, було розглянуто звіт про роботу Комісії НОК України «Спорт та навколишнє середовище» на чолі з Євгеном Імасом.

За словами голови Комісії, діяльність дорадчого органу проводиться у п’ятьох стратегічних векторах - внутрішня циркуляція, залучення стейкхолдерів, формування еко-світогляду населення та організація еко-заходів, а також підтримка сталого розвитку спортивної інфраструктури.

Протягом 2019 року увага Комісії була приділена налагодженню співпраці та підвищенню рівня екологічної свідомості населення, й насамперед студентської молоді.

Задля обміну досвідом та ініціювання нових екологічних проектів члени Комісії взяли участь у ряді міжнародних та всеукраїнських наукових зібраннях та провели низку консультацій з провідним науковцями закладів вищої освіти щодо впровадження нових екологічних знань під час освітнього процесу.

Члени Комісії долучились до розробки Концепції «Сталий розвиток олімпійського руху». Це знайшло практичне відображення у проведенні наукових досліджень за вищезазначеною темою у Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Як відзначив Євген Імас, для популяризації екологічних аспектів спорту, члени Комісії активно працювали над висвітленням проблематики, як за допомогою видання спеціалізованої літератури, так і публікації результатів досліджень у ЗМІ.  Окрім того, створювати інформаційний контент у сфері екологічних знань допомагають й регіональні відділення НОК. Це, зокрема, олімпійські осередки у Донецькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Львівській, Миколаївській,  Рівненській та Хмельницькій областях.

Надалі Комісія «Спорт та навколишнє середовище» планує продовжувати залучати молодь до проектів і робити ці проекти більш практично орієнтованими та корисними для спортивної індустрії.

Медіа