На Івано-Франківщини на знак підтримки спорту і миру піднімали білу картку
06 Квітня 2020 Поділитися
На Івано-Франківщини на знак підтримки спорту і миру піднімали білу картку

6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об'єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

 

Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об'єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Численна кількість спортсменів України встигли показати білу картку на знак миру та спокою в світі.

 

Цьогоріч акція також набула популярності, а спортсмени та спортивна спільнота Івано-Франківщини немогли залишатися осторонь та прийняли активну участь у ній, а це: Мирослав Карабін - голова відділення НОК України в Івано-Франківській області;  Сервін Сулейманов – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, п'ятиразовий чемпіон України з боксу, переможець кубку Європи серед дорослих, чемпіон Світу серед юніорів, учасник літніх ХХVII Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія); Неля Непорадна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Всесвітніх юнацьких ігор 2002 року з бігу на дистанції 1500 м, чемпіонка юніорського чемпіонату Європи 2003 року, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція); Тетяна Ляхович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, володарка кубку Європи, срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи 1999 року, учасниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в  м. Сідней (Австралія), ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція)  та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай); Віктор Поляков – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіон України, учасник  чемпіонату світу 1998 року, срібний призер чемпіонату Європи 2002 року, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), чемпіон світу з боксу серед професіоналів 2017 року за версією світової боксерської асоціації; Ірина Шепетюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,  багаторазова чемпіонка та призерка України  з бігу на 100  та 200 м, багаторазова призерка Кубків Європи в естафетному бігу 4х100 м, чемпіонка молодіжного чемпіонату Європи у 2003 році в естафетному бігу 4х100 м, учасниця ХХVІІІ  літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція)  та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай); Дарія Згоба – заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка Європи 2007 року з спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай); Надія Діденко – майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця ХХ зимових Олімпійських ігор 2006 року у м. Турин (Італія), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року у м. Ванкувер (Канада) та ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014 року у м. Сочі (Росія), стипендіат Національного олімпійського комітету України, багаторазова чемпіонка України, призерка та переможець багатьох етапів кубка світу з фрістайлу; Володимир Антонець - відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Медіа