Спортсмени Одеської області взяли участь у всесвітній акції #WHITECARD
08 Квітня 2020 Поділитися
Спортсмени Одеської області взяли участь у всесвітній акції #WHITECARD

6 квітня весь світ відзначав Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році ООН разом з МОК. Численна кількість спортсменів України, зокрема з Одеської області, показали білу картку на знак миру та спокою в світі.

В Одеській області до акції до акції #WHITECARD із своєї домівки долучилися і спортивні керівники, і спортсмени: голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола Мільчев, начальник управління фізкультури і спорту Валентина Кольчак, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, володарка олімпійської ліцензії, майстер стендової стрільби Ірина Маловічко, багаторазова чемпіонка України з регбі Ольга Суркова, баскетболісти – бронзова призерка чемпіонату світу серед молоді Юлія Мусієнко, учасниця юнацьких Олімпійських ігор Ганна Сугак, гравець збірної України (U-16) Роман Сугак, волейболістки – 6-разова чемпіонка України, капітан ВК «Хімік» (Южне) Дар’я Степановська (із сином), володарка Кубку України-2020 Оксана ЯКОВЧУК, титуловані представниці карате – Анастасія Степашко, Аніта Серьогіна та Анжеліка Терлюга, а також президент Одеської обласної федерації карате Олексій Коханець.

Фотографії із білою карткою учасники розмістили в своїх соціальних мережах. Також фото були опубліковані на ресурсах відділення НОК України в Одеській області.

Для всіх учасників акції в Одеській області спорт є невід’ємною частиною життя вже багато років, спорт надав їм чимало позитивних якостей, виховав характер та продовжує мотивувати і зараз.

Микола МІЛЬЧЕВ:

- Спорт – це моє життя! Моя мотивація – олімпійська вершина! Заради неї я продовжую щодня тренуватися

Ольга СУРКОВА:

- Спорт переплітається зі мною зі шкільних років і до сьогодні, він допомагає виховувати багато якостей: завзятість, старання, відповідальність, підтримка і цілеспрямованість. Головні мотиваційні інструменти - людське визнання, повагу і почуття, що твої рідні пишаються тобою) у мене росте синочок, я хочу щоб він теж полюбив спорт.

Ірина МАЛОВІЧКО:

- Для мене спорт – це, перш за все, реалізація себе, це боротьба з собою, зі своїми страхами і подолання труднощів. Коли ти займаєшся своєю справою, ти живеш. По-справжньому живеш. Я безмежно вдячна своєму татові, який свого часу привів мене на стрільбище і подарував мені справжню цікаве життя, наповнене емоціями і постійною боротьбою.

Так, часом, це важко - жити таким активним життям, але переваг в цьому набагато більше. Я часом заздрю ​​сама собі за те, що у мене є і не уявляю без цього своє життя. І найбільша мотивація в цьому - це продовжувати жити так само, не здаватися і йти до своєї мети. Спорт, справжній спорт, - це справа всього життя, не 10 або 15 років, і я дуже сподіваюся, що своє життя я буду присвячувати саме цій справі.

Юлія МУСІЄНКО:

- Для мене спорт - це все моє життя! Спорт - це прагнення до успіхів, прагнення до перемоги! Спорт допомагає мені долати себе. Найголовніше - здобути перемогу над собою!

Спорт допомагає людині бути в хорошій фізичній формі, а крім того виховує характер і силу волі.

Юрій ЧЕБАН:

- Спорт дає рівні можливості для кожної людини у світі проявити себе та відкриває нові безкрайні можливості, об’єднує та зближує людей. Завдяки спорту я знайшов свій шлях, гармонію та внутрішній спокій.

Ганна СУГАК:

- Для мене спорт - це невід'ємна частина життя.  ️

Я живу Баскетболом. Спорт – це тренування сили волі!

Спорт - це здоров'я і загартування! Це рух, а рух, як відомо, це Життя!

Дар’я СТЕПАНОВСЬКА:

- Можливість подолати себе - найцінніша властивість спорту. І не важливо яким спортом ви займаєтеся, головне що ви їм займаєтеся! Люблю Волейбол і живу їм! Спасибі тобі за емоції, силу, терпіння, віру і дружбу

Валентина КОЛЬЧАК:

- Я з дитинства займалася різними видами спорту і це допомагало мені по життю, додавало впевненості, фізичних сил, здоров'я, витривалості, можливості вирішувати різні завдання 24/7. Люди, які мене оточували і оточують, такі ж активні, небайдужі, комунікабельні, «командні», фізично активні, ми всі працюємо в сфері фізичної культури і спорту та робимо все для розвитку світу, добра і справедливості. Ми спортивна команда Одеського регіону - ми за мир, ми за розвиток, ми за життя.

Роман СУГАК:

- Для мене спорт - це життя. Я займаюсь баскетболом. Це дуже цікавий вид спорту, в якому необхідно проявляти швидку реакцію, хорошу координацію рухів, концентрацію.

Оксана ЯКОВЧУК:

- Я обираю волейбол. Це те, що мене мотивує. Це те, завдяки чому, я почуваюсь живою!

Медіа