НОК опрацював систему рейтингу підтримки олімпійських федерацій
22 Квітня 2020 Поділитися
НОК опрацював систему рейтингу підтримки олімпійських федерацій

Сьогодні в режимі онлайн під головуванням віцепрезидента НОК України Ігоря Гоцула відбулося засідання Комісії Національного олімпійського комітету України «Олімпійські федерації», участь в якому взяли президент НОК Сергій Бубка та Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Звертаючись до членів Комісії, Сергій Бубка наголосив, що навіть в непростих умовах сьогодення Олімпійський комітет України продовжує свою активну діяльність. «Наші Федерації залишаються основними суб'єктами олімпійського руху й мають також ефективно працювати, підлаштовуватися під сучасні умови Ми повинні разом приймати нові виклики. Національний олімпійський комітет продовжуватиме традиційну підтримку національних Федерацій - через них й надалі допомагатиме спортсменам та тренерам України», - сказав він.

Члени Комісії затвердили систему залікових очок за результатами виступів спортсменів у провідних міжнародних змаганнях 2019 року (літні види спорту) та у змаганнях сезону 2019-2020 років (зимові види спорту). Ці напрацювання будуть розглянуті на засіданні Виконкому НОК.

Присутні обмінялися думками щодо підготовки та тренувань спортсменів в нинішніх умовах.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт наголосив: «Сьогодні ми бачимо дуже складну ситуацію у світі. Як спортсмен і тренер, чудово розумію думки наших атлетів, фахівців, які прагнуть якомога скоріше повернутися до повноцінних тренувань. Відзначу, ми знаходимося у постійному тісному контакті з Урядом, з Міністерством охорони здоров'я України, проводимо консультації задля вирішення питань максимально швидкого відкриття спортивних залів, стадіонів, арен для тренувань провідних спортсменів. Віримо, що у найближчий час це стане можливим. Прошу спортивну спільноту України з розумінням відноситися до сьогоднішньої ситуації, адже здоров'я людей, нації – це найголовніше».

Медіа