#OlympicLab у веб-форматі
23 Квітня 2020 Поділитися
#OlympicLab у веб-форматі

Карантинні заходи в країні змушують спортивну спільноту вишукувати нові можливості в організації діяльності та тренувань. Не залишається осторонь і відділення НОК України в Донецькій області.

За допомогою конференц-платформи Zoom був реалізований Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проект #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті». Ініціатором і засновником заходу є Національний олімпійський комітет України у співпраці з Coca-Cola Foundation.

Майже 40 школярів долучились до зустрічі з учасником Олімпійських ігор з сучасного п’ятиборства, членом медичної комісії та комісії атлетів НОК України Дмитром Кірпулянським. А сучасні технології дозволили об’єднати учнів з різних куточків області. Це була і Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25, і Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, а також  обласна СДЮСШОР з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону (м. Слов’янськ).

Дмитро Кірпулянський в цікавій формі ознайомив хлопчиків та дівчат з рівними можливостями, довів основні тенденції гендерної рівності в спорті. Зауважив, що багато видів спорту, які вважались чоловічими, наразі освоюють жінки. Вся розповідь супроводжувалась пізнавальною та інформативною презентацією, а кожен учасник отримав можливість додати своє бачення з цього питання та поставити запитання.

До участі у заході долучились також і представники НОК України - голова комісії «Осередки НОК України» Володимир Ковальов, представник управління олімпійського руху НОК Вікторія Веселова. Модератором заходу виступив відповідальний секретар регіонального відділення Дмитро Подопригора.

Медіа